Moda dhe Tekstile Japoneze - Katalogu i Modës dhe Tekstileve në Japoni
Moda dhe Tekstile Japoneze | Modë dhe Tekstile në Japoni

 


[ 本ページ日本語版 ]  
 Moda Japoneze

Stilist Mode

Veshje Formale

Veshje të Sipërme

Veshje Xhinsesh

Veshje të Rastit

Veshje Lëkure

Rroba Banje

Trikotazh

Veshje Sportive

Moda Femërore

Fustane Nusërie

Fustane Mbrëmjeje

Butiqe

Të brendshme Femrash

Veshje Materniteti

Modë Hixhabi

Moda Mashkullore

Kostume Mbrëmjeje

Të brendshme

Këmisha

Kravata

Kostume Martesore

Veshje të Rastit

Moda Fëmijnore

Moda Foshnjërore

Këpucë

Aksesorë Mode

Çanta Dore

Rripa

Kapele

Portofola

Shalle

Dorashka

Çorape

Tekstile Shtëpiake

Perde

Mbulesa Krevati

Çarçafë Krevati

Peshqira

Mbulesa Tavoline

Veshje Banjoje

Batanije

Tapiceri

Dyshekë

Veshje Nate

Qilima

Materiale Tekstile

Fije

Pëlhura

Kopsa

Etiketa Tekstilesh

Pambuk

Kimikate Tekstilesh

Lëkurë e Përpunuar

Ngjyrosësh Tekstilesh

Qëndisje

Ziper

Lesh

Paketime Tekstilesh

Mëndafsh

Kadife

Uniforma Pune

Makineri Tekstilesh

Dyqane Mode

Kostume Kombtare

Revista Mode

Printim Tekstilesh

Fotografi Mode

Parfume

Tekstile Automobilistikë

Bizhuteri

Modele Mode

Shërbime Tekstilesh

Dyqane Mode Online

Dasma

Kostume Festash

Veshje Mjekësore

 • Yumi Katsura

  Fustane Nusërie Japoneze
  Moda Femërore | Tokjo Japonia
 • Abba House

  Fustane Nusërie Japoneze
  Moda Femërore | Japonia
Fustane Nusërie Japoneze | Fustane Nusërie në Japoni
2 Kompanitë e Modës Japoneze
Abba House
1. Abba House
Japonia
Moda Femërore Fustane Nusërie
Abba House Koleksion Pranverë 2013Abba House
Koleksion Pranverë 2013
Yumi Katsura
2. Yumi Katsura
Japonia Tokjo
Moda Femërore Fustane Nusërie
Yumi Katsura has always shown an insatiable spirit of inquiry into new materials and an unrelenting pursuit of new techniques. Starting in 1964, she launched dresses in a wide range of materials, developing many silk and lace fabrics into leading choices for Japanese bridal ...[ Profil i Plotë ]
Yumi Katsura Koleksion Pranverë/Verë 2013Yumi Katsura
Koleksion Pranverë/Verë 2013
Përzgjidhni gjuhën:
English  Español  Deutsch  Français  Русский  中文  
العربية  日本語  Svenska  Nederlands  Suomi  Türkçe  
Dansk  Norsk  한국어  Ελληνικά  हिन्दी  עברית  
Polski  Українська  Tiếng Việt  Česky  Magyar  Slovenčina  
Hrvatski  Српски  Български  Íslenska  ქართული  Shqip  
Монгол  
Kontaktet
Qendra Botërore e Modës | Të drejtat e autorit WorldFashionHub.com 2013. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.